W celu poprawnego działania witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka). Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Rozumiem

NAUCZ SIĘ JEDNEGO DZIAŁU MATEMATYKI WYŻSZEJ W 3 DNI
W cenie godziny korepetycji zyskasz dostęp
do 900 zadań z rozwiązaniami krok po kroku

100 user-image Dołącz do ponad 30 000 użytkowników obliczone.pl Mimo braków, nauczysz się rozwiązywać zadania z matematyki wyższej i zaliczysz egzaminy bez problemu.
Zapraszam dr inż. Sebastian Orzeł

PLAN
Dostęp do ponad 900
przykładów i zadań
z rozwiązaniami krok po kroku
Dostęp do ponad 30 zestawów
zadań pewniaków
z egzaminów i kolokwiów
Dostęp do interaktywnych
kalkulatorów i programów
rozwiązujących zadania
Wsparcie merytoryczne
doktora nauk matematycznych
Priorytetowe odpowiedzi na
pytania w komentarzach pod rozwiązaniami zadań
DODATKOWY BONUS
Okres dostępu
Gwarancja satysfakcji
Cena w przeliczeniu
na 1 dzień
Cena całkowita
KLIKNIJ, aby kupić
dostęp
1 MIESIĄC
7 DNI
63 GROSZE
19 ZŁ
6 MIESIĘCY
14 DNI
27 GROSZY
49 ZŁ
2 LATA
30 DNI
7 GROSZY
129 ZŁ 49 ZŁ
(zostały 64 miejsca*)


* liczba miejsc ograniczona, ponieważ mój czas jest ograniczony (osoby posiadające ten abonamnet traktowane są priorytetowo). Po wyczerpaniu wolnych miejsc cena wzrośnie.

Skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi

Na stronie obliczone.pl będziesz uczyć się matematyki m.in. metodą "Practice testing", czyli analizując i rozwiązując konkretne przykłady i zadania ciągle testując swoje umiejętności.
Skuteczność tej metody jest potwierdzona naukowo w ponad 100 eksperymentach i badaniach (zobacz "Improving Students’ Learning With Effective Learning Techniques Promising Directions From Cognitive and Educational Psychology", J. Dunlosky, K. Rawson, E. Marsh, M. Nathan, D. Willingham, Psychological Science in the Public Interest, 2013).

BONUS

Darmowy dostęp do kursów wideo z matematyki wyższej o wartości 27 zł na stronie orzelzmatmy.pl

 

Średnia cena godziny korepetycji z matematyki wyższej to 50 zł

Jak myślisz ile zadań uda się rozwiązać w ciągu godziny korepetycji, która kosztuje 50 zł? 5, 10 a może 15? Czy ktoś nauczy Cię rozwiązywać zadania z matematyki za 50 zł?
Obliczone.pl daje Ci dostęp do ponad 900 zadań z rozwiązaniami krok po kroku, przykładów i schematów, a do tego masz wsparcie doktora nauk matematycznych. Wszystko to w cenie max. 60 minut korepetycji!

Oto co jeszcze zyskasz wykupując dostęp do obliczone.pl:

 • będziesz uczyć się matematyki wyższej na przykładach, dołączysz do społeczności ponad 29 000 studentów, którzy nie mieli problemów z uzyskaniem zaliczenia
 • oszczędzisz kilkaset złotych! Na stronie masz do dyspozycji ponad 900 zadań i przykładów z rozwiązaniami (tyle materiału zawiera minimum 7 skryptów lub książek). Jedno zadanie będzie kosztowało Cię mniej niż 5 groszy! Zauważ, że w trakcie 1 godziny korepetycji z matematyki, która kosztuje minimum 30 zł udaje się rozwiązać tylko od 3 do 10 zadań
 • przestaniesz marnować czas i nauczysz się szybciej, bo "na skróty" tego co naprawdę istotne, ponieważ otrzymasz dostęp do ponad 30 zestawów zadań "pewniaków" z egzaminów i kolokwiów
 • opanujesz techniki rozwiązywania typowych zadań, dzięki którym zdasz bez problemu algebrę liniową, analizę matematyczną lub inny przedmiot matematyczny, który masz na studiach
 • ucząc się na przykładach poznasz schematy, "triki" i metody przyspieszające rozwiązywanie zadań z pochodnych, całek, granic ciągów i funkcji, liczb zespolonych i macierzy oraz wielu innych działów
 • nie będziesz się czuł osamotniony w przedzieraniu się przez matematyczną dżunglę, ponieważ będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach pod każdym zadaniem (jak na forum internetowym, z tą różnicą, że tutaj zawsze uzyskasz szczegółową i wyczerpującą odpowiedź)
 • zyskasz dostęp do sprawdzonego i skutecznego systemu nauki na przykładach, który pomoże Ci w krótkim czasie opanować kluczowe umiejętności matematyczne wymagane na większości polskich uczelni.

Zobacz, co piszą o obliczone.pl inni studenci:

 Nauka całek z Tą stroną okazała się nie być taka straszna a patrząc na przykładowe zadania, można było rozwiązywać swoje o wiele łatwiej:) Generalnie gorąco polecam tę stronę!

 Michalina Tabatowska

  Ta strona jest rewelacyjna! Pomogła mi w dokładnym zrozumieniu macierzy :) i dzięki temu zaliczyłam semestr :D Jak dla mnie rewelacja...

 aleks_aa

  Bardzo dobrze opracowany materiał dydaktyczny. Składam wielki szacunek autorom i podziękowania za możliwość dokształcania się za Waszym pośrednictwem

Danuta Sieczkowska

  Gdybym prędzej zaglądała na tą stronę i robiła zadania zgodnie z tym tokiem liczenia nie miała bym poprawek z Matmy na sesji :P

Łucja

  Strona jest rewelacyjna! Pomogła mi w całkach i granicach bo z tym miałem nie mały problem. Dzięki niej mogłem zdać spokojnie na 4,5 egzamin.
Dzięki :D

John

Jak dokładnie działa system nauki matematyki "na skróty"?

 1. Z menu na górze strony wybierasz dział, który Cię interesuje, np. macierze.
 2. Następnie analizujesz przykład po przykładzie. Materiał ułożony jest tak, byś robił szybkie postępy. Na początku poznasz podstawowe wzory oraz nauczysz się typowych schematów, potem opanujesz bardziej skomplikowane metody rozwiązywania zadań.
 3. Pod każdym zadaniem znajdziesz WSKAZÓWKI oraz wyjaśnienie w stylu "krok po kroku". Dzięki temu szybko zrozumiesz sposób rozwiązywania oraz łatwo zapamiętasz metodę postępowania. Znajdziesz tam też wszystkie "triki" przyspieszające rozwiązywanie zadań.
 4. Dodatkowo pod rozwiązaniem zadania znajdziesz potrzebne wzory oraz niezbędne elementy teorii potrzebne do rozwiązania danego zadania. Dzięki temu proces Twojej nauki będzie w 100% pełny, a co ważniejsze szybki i skuteczny!
 5. Na samym dole będziesz mógł zadawać pytania do zadań, tak jak na forum czy blogu. Dzięki tej opcji rozwiejesz swoje wątpliwości i zrozumiesz wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Uwierz mi, to zaprocentuje potem przy zaliczeniu.
 6. Po przyswojeniu sobie najważnijszych schematów i metod rozwiązywania zadań z danego działu przejdziesz do zestawów zadań "pewniaków" z egzaminów i kolokwiów. Dzięki temu powtórzysz sobie to co naprawdę ważne i sprawdzisz, czy jesteś już gotowy do podejścia do prawdziwego egzaminu czy kolokwium na swojej uczelni.

Zastanówmy się ile będziesz potrzebował na to wszystko czasu?

Jeśli się dobrze skoncentrujesz, to opanowanie ze zrozumieniem typowych scheamtów z jednego działu nie zabierze Ci więcej niż 4-7 gdzin w zależności od tego na jakim jesteś poziomie z matematyki. Pamiętaj, że nie musisz siedzić 4 godziny na raz, możesz przysiąć do nauki po godzinie lub dwie przez 3-4 dni i po bólu :-) Wszystko zależy od Ciebie.

A co jeśli nie masz nawet tych 4 godzin na naukę?

To proste, zacznij naukę ODRAZU od punktu 6, czyli od analizowania zestawów zadań "pewniaków" z kolokwiów i egzaminów. Wszystkie rozwiązania zadań w zestawach są szczegółowo opisane i zawierają dodatkowo podstawy teorii oraz wzory, a nawet różne fakty z matematyki ze szkoły średniej.

Spokojnie opanujesz w ten sposób większość najważniejszych scheamtów praktycznie wychodząc od poziomu 0, czyli bez wiedzy z matematyki wyższej! Nie będę Cię oszukiwał, w ten sposób 5-tki nie dostaniesz, ale zaliczysz, co chyba jest dla Ciebie priorytetem, prawda?

gwarancja

Jeszcze jedno, albo SAM uznasz, że system nauki na przykładach, to najlepszy sposób nauki matematyki wyższej, albo oddam Ci Twoje pieniądze.

Gdybyś uznał jednak, że nie znalazłeś w środku tego czego oczekiwałeś lub Twoje postępy w nauce Cię nie zadowalają, wystarczy, że napiszesz do mnie email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a ja bez żadnych pytań przeleję Ci z powrotem Twoje zainwestowane pieniądze (szczegółowe warunki znajdziesz w regulaminie).

Jak widzisz ostatecznie tylko i wyłącznie TY SAM decydujesz o tym, czy warto było zainwestować w system nauki obliczone.pl. I to po pełnym przejrzeniu i wypróbowaniu na własnej skórze przez miesiąc całej wiedzy zawartej w środku.

Uczciwy układ? Jeśli tak, to wybierz sobie teraz na górze strony abonament, który Ci najbardziej odpowiada i zapraszam do grona sprytnych studentów uczących się matematyki "na skróty"..